Počínaje dnem 10.10.2017, se mění zahájení úterních schůzek na 17:30 hod. O případných změnách Vás budeme informovat.

Klubové úterky listopad: POZOR ZMĚNA! Začínáme až v 17:30 hodin!!!

Úterý 7.11. Sejdeme se v 1. patře budovy v mateřském centru. Rehabilitační sestra paní Iva Meisnerová nám předvede uvolňovací cviky pro šíjové a zádové svaly. Pod jejím dohledem si můžete po skupinkách cviky vyzkoušet. Přijďte prosím v tričkách Pohody!

Úterý 14.11. „Zkamenělá pohádka“ aneb Česko-saské Švýcarsko. Promítání filmu o našem zářijovém zájezdu bude doplněno vyprávěním o historii, přírodě a památkách tohoto krásného území. Příjemný podvečer strávíme s paní Jaromírou Brahovou, předsedkyní spolku Pohoda. Můžete doplnit vlastními zážitky a postřehy.

„Krkonošská květena“ je název přednášky P. Mgr. Jaroslava Jiráska v úterý 21. listopadu. Výklad o botanických skvostech našich blízkých hor bude doplněn promítáním.

V úterý 28.11. se sejdeme při výrobě adventních věnců a dalších dekorací pro výzdobu našich domovů při očekávání nejkrásnějších svátků roku. Naším hostem a průvodcem při jejich výrobě bude floristka paní Markéta Jirmanová, jejíž rady nám jistě přijdou vhod.

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA!

 

 

Klubové úterky v DOMINU jsou  od 17:00 hodin  v klubovně v přízemí.

Vstupné je vždy 10 Kč. Káva a čaj jsou k dostání za režijní ceny. Noste si prosíme přezůvky nebo návleky na boty. Děkujeme.

Pokud budete mít nějaký námět  nebo nápad pro další klubové úterky, sdělte nám je na  e-mailové adresy uvedené v kontaktech nebo přímo pište do kontaktního formuláře.

==================================================================================================

 

 

G A R A N T I    A K C Í   "KLUBOVÝCH ÚTERKŮ "

Milada Thérová, mobil: 775 173 257, e-mail: milijana@email.cz

Milena Zimová, mobil:  739 492 453, e-mail: zimovamila@centrum.cz

ZMĚNA  PROGRAMU  VYHRAZENA